• darkblurbg

Van Start naar slim - praktisch aan de slag met AI in jouw onderneming

AI training reeks van 3 dagdelen

Wil je AI slimmer inzetten in je bedrijf en verder gaan dan alleen een leuk praatje met ChatGPT?

Wij ook! En dat doen we graag face 2 face, tijdens 3 live trainingen in Groningen.

Tijdens de trainingen (verspreid over 6 weken)  werk je toe naar een goede allround kennis en praktische toepassing van AI in jouw onderneming.

We starten met de basis en verkennen daarna steeds gerichter op welke manieren je AI voor jou kan laten werken.

Na elke sessie krijg je een opdracht en/of doel mee, zodat je het geleerde meteen toe kan passen en gericht vragen kunt stellen bij de volgende trainingen. Zo haal je het maximale uit de AI trainingsreeks en ontdek je wat gericht toepassen van AI voor jouw onderneming kan betekenen.

Vooraf ontvang je een intake met een AI-volwassenheidsscan, zodat de inhoud van de AI training kan worden afgestemd op het kennisniveau en de behoefte van de groep deelnemers.

 

Data

Deze 3 delige training staat gepland op:

  • dinsdagavond 27 januari
  • dinsdagavond 10 februari
  • dinsdagavond 03 maart

Inloop vanaf 18.00

Wij zorgen voor diverse broodjes en soep

De training zelf is van 18.45 tot 21.45 

Locatie: De Coendersborg Groningen (o.v.b)

 

Inhoudt trainingen:

Avond 1 – AI geletterdheid -27 januari

Een introductie in AI & praktische tools

Onderwerpen:

  • Wat is AI en hoe pas je het verantwoord toe?
  • Werken met tools als ChatGPT, Copilot, DALL·E
  • Start oefenen met Chat GPT en prompts schrijven

 

Avond 2 – Denktank: AI in jouw bedrijf – 10 februari

Een interactieve sessie gericht op toepassing in eigen onderneming en innovatie.

Onderwerpen:

  • Analyseren van eigen werk/processen waar zou AI mij kunnen helpen. (in groepen)
  • Voorbeelden van verschillende tools als Canva, Heygen (AI video)
  • Eerste stappen voor AI-integratie in de onderneming

 

Avond 3 – Gevorderde prompting & AI-agents – 3 maart

Onderwerpen:

  • Prompttechnieken
  • Introductie van AI-agents & automatisering
  • Veel oefenen en ophalen wat er nog speelt

 

Wie geeft de training?

Douwe Hardenberg – AI-trainer en adviseur | AI Consultancy Group (AICG)
Douwe Hardenberg helpt ondernemers en organisaties om kunstmatige intelligentie op een praktische en begrijpelijke manier toe te passen. Of het nu gaat om trainingen, advies of het inrichten van AI-toepassingen: zijn doel is om AI toegankelijk te maken en te laten aansluiten bij de dagelijkse praktijk.

Binnen de AI Consultancy Group werkt Douwe samen met een team van experts, ieder met een eigen specialisme. Ze geloven dat de kracht van AI ligt in mensen die het begrijpen én er iets mee durven doen.

Zijn expertise ligt onder andere bij tools als ChatGPT, AI-agents en automatisering. Met een achtergrond in onderwijs en veel aandacht voor de menselijke kant van technologie, weet hij de brug te slaan tussen innovatie en wat ondernemers echt nodig hebben.

Voor wie?

Winkeliers en horecaondernemers die AI gericht en veilig willen toepassen in hun dagelijkse werkzaamheden en/of specifieke onderdelen in de onderneming.

Aantal deelnemers:
Per datum is er plek voor maximaal 15 personen, dus wees er op tijd bij! Ondernemers die de volledige reeks willen volgen krijgen voorrang. Zijn er daarna nog plekken vrij, dan kun je je ook voor losse trainingen inschrijven.

Locatie

  • Nader te bepalen in of rond het centrum van Groningen

TIP: kom ook naar de AI Act wet en regelgeving avond op 3 februari (info volgt)

Gevorderd of deze training al gevolgd in 2025? In maart start het vervolg Prompting als een pro.

Meer informatie daarover volgt snel.

  
Bekijk hier de planning van het gehele aanbod.  


Aanmelden en kosten

Meld je aan via deze link en lees hieronder de no show policy

Er zijn geen kosten verbonden aan deze training. Wel geldt vanaf 2025 dat bij een no-show (dus niet aanwezig zijn zonder vooraf af te melden) een no-show fee in rekening wordt gebracht van € 50,-. Hiermee kunnen we deels de kosten dekken voor de catering en locatie. Met je aanmelding ga je akkoord met dit no-show beleid.

Aanmelden voor deze training kan via het inschrijfformulier aan de rechterzijde van deze pagina. Na je aanmelding ontvang je een bevestiging van inschrijving. 

Lukt aanmelden via het aanmeldformulier niet stuur dan een e-mail met je al je gegevens en dieetwensen.



De training wordt verzorgd door AI expert.

Douwe Hardenberg